همخوان سرگرمی فال شخصیت شناسی

همخوان: سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز شخصیت شناسی شغل مناسب شما براساس ماه تولد تان

میخواهیم براساس ماه تولد تان, شغل هایی که مناسب روحیه تان است را به شما پیشنهاد بدهیم. در ادامه با ما همراه شوید.

شغل مناسب شما براساس ماه تولد تان

میخواهیم براساس ماه تولد تان, شغل هایی که مناسب روحیه تان است را به شما پیشنهاد بدهیم. در ادامه با ما همراه شوید.

بهترین مشاغل جهت متولدین ماه های مختلف

خصوصیات اخلاقی متولدین ماههای متفاوت از هم متفاوت هست. شاید شما از اکثر آنها آگاه باشید ولی آیا می دانید چه شغلی جهت شما مناسب تر است و چه کارهایی را می توانید بهتر از سایرین انجام دهید؟

در این مطلب می خواهیم ببینیم که هر کدام از متولدین ماه های مختلف، جهت چه شغل هایی مناسب هستند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که حرفه منایسب جهت شما چیست، با ما همراه شوید.

فروردین

شغل مناسب شما براساس ماه تولد تان

شما فرد خلاقی هستید و هر لحظه ایده های بزرگی در سر دارید و مهمتر از آن دوست دارید که تمام آنها را عملی کنید. از ماجراجویی و ریسک کردن نیز نمی هراسید، به همین علت کارهایی که در آن تحرک و فعالیت دارد مانند مربی ورزش یا سرمایه گذاری در کاری تازه یا حتی راننده مسابقه های ماشین سواری نیز می تواند از مشاغل مورد علاقه شما باشد.

اردیبهشت

شما فرد آرام و صبوری هستید که این حس را به اطرافیان تان هم انتقال یافته می کنید. شغل هایی که با شخصیت شما جور در می آید مشمول بر طراحی داخل، رستوران داری و طراحی و ساخت مبلمان هست. در واقع شما باید شغلی را گزینش کنید که میان خلاقیت و ثبات، تعادل برقرار کرده است.

خرداد

توانایی شما در برقراری ارتباط با دیگران بی نظیر هست. به همین علت شما در کاری موفق خواهید بود که با آدم ها و شخصیت های متفاوت در ارتباط هست. آرایشگر، طراح مد، ژورنالیست یا حتی مترجم از حرفه هایی است که می تواند شما را خشنود و راضی نگه دارد.

تیر

مردم شما را فردی خلاق می خوانند، بعد به جای خجالت نظرات خود را بیان کنید تا دیگران هم از آنها نهایت استفاده را بکنند. از آنجا که ایده هایتان از تجربیات شما در گذشته نشات می گیرد، بسیار باارزشند. بعد قلم به دست بگیرید و بنویسید. نویسندگی، از جمله شغل های مناسب جهت شما می باشد.

مرداد

میخواهیم براساس ماه تولد تان, شغل هایی که مناسب روحیه تان است را به شما پیشنهاد بدهیم. در ادامه با ما همراه شوید.

برای شما مرزی میان کار و بازی وجود ندارد. دوست دارید از کاری که انجام می دهید، نهایت لذت را ببرید و دیگران را نیز به این کار تشویق می کنید. معلم مدرسه، مشاور یا هر حرفه ای که با مردم و اجتماع در ارتباط است می تواند جهت شما مناسب باشد و انرژی شما را به عالی ترین شکل ممکن تخلیه کند.

شهریور

شما عاشق جزییات هستید و دوست دارید در چیزهای کوچکی که دیگران هیچ توجهی به آنها ندارند، کندوکاو کنید و از آنها چیزهای مهم و بزرگ تری بسازید. فقط یادتان باشد که ایده آلیسم نباشید لیکن در غیر این صورت شهامت خود را جهت شروع بسیاری از کارها از دست خواهید داد. شیمی دان، عطرساز، تور لیدر یا باغبانی از جمله شغل هایی است که جهت شخصیت شهریوری ها ساخته شده است است.

مهر

شما به آسانی می توانید از قدرت منحصر بفرد خود استفاده کنید و در کار یا روابط اجتماعی تان در محیط کاری بدرخشید. شما ترجیح می دهید در محیطی کار کنید که به شما انگیزه دهد. موزه داری، طراح گرافیست و منتقد فرهنگی از مشاغلی است که با روحیه شما سازگاری دارد.

آبان

شما از رویارویی با پرسشها و شرایط سخت، هیچ واهمه ای ندارید. آنقدر قدرتمندید که می توانید عالی ترین تصمیم را در هر شرایطی بگیرید. از آنجا که عاشق کشف کردن هستید و دوست دارید که از سطح به عمق برسید، مشاغلی چون جراح، روان شناس، کاراگاه و باستان شناس از جمله حرفه های مورد علاقه شما خواهد بود.

آذر

شما کمتر برنامه ریزی می کنید و زیاد مرد عمل هستید، به خصوص زمانی که بحث کار پیش می آید. از جستجو در محیط های ماجراجویانه و سخت لذت می برید. از آنجا که جهت یادگیری انتهایی قائل نمی شوید، مشاغلی چون خلبان، معلم و تور لیدر شما را راضی نگه می دارد.

دی

همانطور که شما هم می دانید، بزرگراه های صاف هر لحظه عالی ترین راهها جهت رسیدن به مقصد نیستند. گاهی باید دیوارها را خراب کرد و پیش رفت، فقط کافی است که صبور باشید. شما دوست دارید مدیریت کارها را چه در اجتماع، چه در خانواده یا محیط کار به عهده بگیرید، بعد تلاش کنید که خودتان را به جایگاه مدیر برسانید تا هر لحظه راضی و خشنود باشید.

بهمن

شغل مناسب شما براساس ماه تولد تان

شما جهت کارهای ثابت شاخته نشده اید، بدهید علت که دوست دارید قوانین را زیر پا بگذارید و چیزهای تازه را تجربه کنید. فضانوردی، محقق یا مخترع تکنولوژی از حرفه های مورد علاقه شما می باشد. اگر چه به دست آوردن این مشاغل راحت نیست ولی شما با توجه به مهارت های درونی که دارید، از بعد ارزش به خوبی بر خواهید آمد.

اسفند

شما از قضاوت دیگران به شدت می پرهیزید و این وقت را به آنها می دهید که خودشان باشند و آنطور که دوست دارند احساسات ارزش را بروز دهند. در نتیجه باید به دنبال شغل هایی باشید که در بیان نظرات و احساسات درونی ارزش آزادند، درست مثل پزشکان، پرستاران، شاعران، عکاسان یا موسیقی دانان.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.ir

واژه های کلیدی: سرگرمی | فال | شخصیت شناسی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz