همخوان سرگرمی فال شخصیت شناسی

همخوان: سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سربازهای میلیاردی فوتبال ، 10، گزارش برنامه نود(96, 18)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به نحوه رفتن بازیکنان سرباز به تراکتور و شکل تصمیم‌گیری جهت محرومیت جپاروف اشاره کرد. 

سربازهای میلیاردی فوتبال ، 10، گزارش برنامه نود(96, 18)

گزارش برنامه نود(96/10/18)؛ سربازهای میلیاردی فوتبال

عبارات مهم : برنامه

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته به نحوه رفتن بازیکنان سرباز به تراکتور و شکل تصمیم گیری جهت محرومیت جپاروف اشاره کرد.

به گزارش ورزش سه ، برنامه نود دوشنبه شب(هجدهم دی ماه) از ساعت 22:40 شروع شد که در آن علاوه بر بررسی مسابقه های لیگ برتر در هفته هجدهم و کارشناسی داوری آنها، راجع به نحوه سرباز شدن بازیکنان ذوب آهن و سیاه جامگان و رفتن آنها به تراکتورسازی، گفت وگوهایی با سعید آذری و رضا عنایتی انجام گرفت؛ همچنین در مورد نحوه دستور موقت و محرومیت سرور جپاروف هم در این برنامه صحبت شد که مشروح آن را در زیر می خوانید:

سربازهای میلیاردی فوتبال ، 10، گزارش برنامه نود(96, 18)

نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین گل های «علیرضا جهانبخش (فورتونا سیتارد-آلکمار)» ، «کاوه رضایی (شارلو-آمیشلن)» ، «سروش رفیعی (قطر اس سی-الخور)» و «سامان قدوس (استرشوند-زوریا لوهانسک)» عالی ترین گل لژیونرهای ایرانی در سال 2017 را گزینش کنند.

آنچه در برنامه نود امشب (96/10/18) مشاهده کردید:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به نحوه رفتن بازیکنان سرباز به تراکتور و شکل تصمیم‌گیری جهت محرومیت جپاروف اشاره کرد. 

– بهترین، جالب ترین و عجیب ترین های دروازه بانی در فوتبال کشور عزیزمان ایران به بهانه جابه جا شدن رکورد کلین شیت در لیگ.

– بررسی تحلیل آرایش تیم های محبوب و موفق در لیگ.

* آیتم ابتدایی برنامه نود به لحظات جالب هفته هجدهم لیگ برتر تخصیص داده شده است داشت.

تقدیر علی پروین از مردم

سربازهای میلیاردی فوتبال ، 10، گزارش برنامه نود(96, 18)

علی پروین طی هفته اخیر چند روزی در بیمارستان خوابیدن بود، در پیامی ضبط شده است عنوان کرد: «از مردم خوب کشور عزیزمان ایران و به خاص ورزش دوستان که به من دوستی داشتند و در مدتی که در بیمارستان بودم، به صورت حضوری و تلفنی جویای حالم شدند، تقدیر می کنم.»

* فولاد خوزستان 1 سیاه جامگان 1

– نکات بازی

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به نحوه رفتن بازیکنان سرباز به تراکتور و شکل تصمیم‌گیری جهت محرومیت جپاروف اشاره کرد. 

گلزنی مبعلی جهت فولاد بعد از 12 سال.

سیاه جامگان جهت نخستین بار در اهواز به فولاد گل زد.

فولاد 13 بازی بدون باخت.

فولاد تاکنون برابر سیاه جامگان شکست نخورده است.

سربازهای میلیاردی فوتبال ، 10، گزارش برنامه نود(96, 18)

سیاه جامگان با تنها 3 کلین شیت، کمترین تیمی بوده که در این فصل دروازه اش را در 18 مسابقه بسته نگه داشته است.

* ذوب آهن 2 پیکان 1

– نکات بازی

تقابل رکوردداران مربیگری در تاریخ لیگ برتر.

ذوب آهن بعد از 336 دقیقه گل خورد.

ذوب آهن بدون شکست در 13 تقابل اخیر با پیکان.

ذوب آهن بعد از هفت برد پیاپی، در هفت مسابقه گذشته خود چهار تساوی و سه باخت داشته است.

قلعه نویی بدون باخت در 9 مصاف گذشته با مجید جلالی.

قلعه نویی 19 بازی بدون شکست برابر پیکان.

آذری: تراکتور پیشنهادهای میلیاردی به سربازها داد

سعید آذری، مدیر عامل کلوب ذوب آهن در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود عنوان کرد: دو سال پیاپی است با وجود بعضی کمک ها، با مسئله مالی مواجه می شویم؛ امسال هم بعد از اینکه در دی ماه سال گذشته هزینه ها و برآورد مالی را به شرکت ذوب آهن فرستادیم، وقت دفاع به ما داده نشد و در شرکت سهامی ذوب آهن اعلام شد بودجه ما فقط 12 میلیارد تومان است و هزینه تمام تیم های کلوب را باید با این مبلغ تامین می کردیم.

او ادامه داد: ذوب آهن به معنای واقعی کلوب است و تیم های زیادی دارد ولی 12 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده، ما را با چالشی وحشتناکی مواجه کرده هست؛ حالا هم در آستانه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا فکر می کنم شرایط به مراتب سخت تری خواهیم داشت.

آذری تصریح کرد: از شهردار فولادشهر تقدیر می کنم چون اگر کمک نکرده بودند، تعویض چمن ورزشگاه فولادشهر به این سرعت انجام نمی گرفت؛ در این هفته لایه آخر زیرسازی را روی زمین پهن خواهیم کرد و خاکبرداری گسترده ای صورت گرفته هست؛ ان شاالله یکم بهمن ماه چمن مستقر شود تا دهم بهمن ماه در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی به انجام برسد.

مدیر عامل کلوب ذوب آهن راجع به سرباز شدن سه بازیکن تیمش و رفتن به تراکتورسازی ابراز کرد: فقط احسان پهلوان بحث سربازی را به ما گفته بود، ولی مهدی پور تا سال 98 می توانست دانشجو باشد و شرایط اسماعیلی فر هم به همین شکل بود.

او یادآور شد: در صحبتی که با این بازیکنان در آخرین نشست داشتیم، آنها گفتند شرایط مالی و فنی کلوب تراکتور از شما بهتر هست؛ هنگامی که پرس و جو کردیم، فهمیدیم مبلغ مالی وعده داده شده است بهتر است و طبیعتا قراردادشان میلیاردی خواهد بود چون قرارداد مهدی پور با ما یک میلیارد و 50 میلیون تومان و اسماعیلی فر 800 میلیون تومان بود.

آذری عنوان کرد: باید از افرادی که به این بازیکنان چنین وعده هایی داده اند پرسش شود که چطور قرارداد 300 هزار تومانی سربازها و نظام وظیفه، میلیاردی است.

مدیر عامل کلوب ذوب آهن گفت: در سال های گذشته نیز هادی محمدی، قاسم حدادی فر، سینا عشوری و … از ذوب آهن جهت سربازی به تراکتور رفتند و بازی کردند ولی چالشی ایجاد نشد ولی در حال حاضر این اتفاق رخ داده است.

او اظهار کرد: بر اساس قوانین فیفا تخلفاتی صورت گرفته چون این بازیکنان بدون اینکه فصل نقل و انتقالات شروع شود در تمرینات تراکتور حضور یافتند؛ از طرف دیگر هنوز نفهمیدم کلوب تراکتور و تربیت بدنی نیروهای مسلح چطور تا این اندازه همکاری دارند که همه بازیکنان سرباز به این تیم می روند؛ مرجع تصمیم گیرنده روی سربازها، اداره تربیت بدنی نیروهای مسلح است و آنها چنین تصمیماتی اتخاذ می کنند.

مدیر عامل کلوب ذوب آهن یادآور شد: شرکت لیگ منفعل عمل می کند و فدراسیون ساز و کار خاصی تعریف نکرده هست؛ طرف دیگر بحث اخلاقی قضیه هست؛ روزی که قلعه نویی ذوب آهن سرمربی شد، گفت من به مردم آذربایجان بدهکار هستم و با توجه به اینکه این تیم از نقل و انتقالات محروم هست، از تراکتور بازیکن نمی گیریم ولی این قضیه جهت ما عوض کردن کرد و آنها به صورتی که اخلاقی نبود، بازیکنان ما را سرباز کردند.

آذری تاکید کرد: دو، سه روز پیش با یکی از بازیکنان سربازمان صحبت کردم و فهمیدم از چند ماه قبل جهت رفتن به تراکتورسازی، با آنها صحبت شده است بود؛ هنگامی که یک بازیکن حاضر است قرارداد یک میلیارد و 50 میلیون تومانی در شهر خودش را کنار بگذارد و برود، مشخص می شود چه اتفاقی رخ داده است.

او یادآور شد: ما افتخار می کنیم فوتبالیست هایمان جهت مردم غیور آذربایجان بازی کنند ولی بحثمان رعایت اصول و اخلاق حرفه ای هست؛ عنوان هادی محمدی طور دیگری بود و او با من مشورت کرد که جهت سربازی به تراکتور برود؛ سه بازیکن ما که طی سالیان گذشته جهت سربازی به تراکتور رفتند، با پارگی رباط صلیبی مواجه شدند.

آذری عنوان کرد: کلوب تراکتور با دو بازیکن استقلالی و دو پرسپولیسی صحبت کرده بود تا سرباز این تیم شوند؛ از طرف دیگر ما قصد داشتیم شربتی را با هماهنگی سیاه جامگان به ذوب بیاوریم که او هم به تراکتور رفت.

عنایتی: شربتی 2 روزه سرباز شد

رضا عنایتی، سرمربی سیاه جامگان در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به سرباز شدن رضا شربتی عنوان کرد: او دانشجو بود و یک سال دیگر هم می توانست ادامه تحصیل بدهد ولی یکدفعه دو روزه سرباز شد و به تبریز رفت.

او ادامه داد: رضا شربتی بازیکن کلیدی ما بود؛ اینکه بازیکنی سرباز می شود مهم نیست، ولی اینکه به یکباره سرباز می شوند، اهمیت دارد؛ شما شرایط تیم را در نظر بگیرید.

عنایتی اضافه کرد: شربتی قرارداد سه ساله با ما دارد و باید یک روز از تراکتورسازی برگردد ولی اینکه در آن شرایط رفت، شوکه شدیم؛ این انتقال جهت ما شوک آور بود؛ شرکت لیگ باید قانون و بندی بگذارد تا این اتفاقات نیافتد.

ترین های هفته هجدهم لیگ برتر

– حرکات تکنیکی: امیرمحمد پناهی، مسعود ابراهیم زاده، صادق بارانی، معین عباسیان، وریا غفوری، عزیز معبودی، وحید امیری، علی قلی زاده، مجتبی حق دوست، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر، آرفنگ دافه، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان و محسن مسلمان.

– تیرک دروازه: محمدحسین مرادمند(مقابل صنعت نفت).

– نجات: عبدالله کرمی(برابر سیاه جامگان).

– موقعیت از دست رفته: ابراهیم صالحی(مقابل سپاهان).

– پاس گل: بختیار رحمانی(برابر پیکان).

– مهار: سید حسین حسینی(مقابل تراکتورسازی).

– گل برتر: ایمان مبعلی(برابر سیاه جامگان).

* تراکتورسازی 0 استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 0

– نکات بازی

تیرک دروازه استقلال بعد از یک نیم فصل به لرزه درآمد.

تراکتورسازی تنها یک شکست در هشت مصاف اخیر برابر استقلال.

استقلال هشت بازی بدون گل خورده.

استقلال صاحب طولانی ترین کلین شیت در تاریخ لیگ.

استقلال سه فصل بدون گل زده در لیگ به تراکتورسازی.

استقلال تحت هدایت شفر یا گلی نزده یا بیش از یک گل به ثمر رسانده است.

* آیتمی خاص دروازه بانان ایرانی تخصیص داده شده است داشت؛ گلرهایی که سریع ترین گل را خوردند، از فاصله دور دروازه ارزش باز شد، پنالتی گیرترین، اتلاف وقت کن ترین، دروازه بانانی که جالب ترین گل ها را دریافت کردند، بیشترین کلین شیت، زیباترین تصویر العمل ها گلرهایی که گل به خودی زدند، اسامی عجیب گلرها و … ؛ آخر بخش این آیتم هم نمایش تصویر العمل ها و حرکت های عابدزاده بود.

رفیعی: نحوه اعلام رای در محرومیت جپاروف درست نبود

غلامرضا رفیعی، کارشناس حقوقی فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به رای محرومیت یک جلسه ای سرور جپاروف اظهار کرد: متاسفانه در حالی که همه ما خوشحال و رضایت داشتیم، در تاریخ فوتبال مملکت صاحب آیین نامه انضباطی درستی مطابق با فیفا شدیم، تصمیم ریاست محترم کمیته انضباطی که یک دهه در این مسند هستند، کام فوتبال دوستان را تلخ کرد.

او ادامه داد: کمیته انضباطی ابتدا عنوان نمود بنابر بند یک ماده 100 آیین نامه انضباطی 30 روز جپاروف محروم شده است ولی بعد از تصویر العمل ها و اظهار نظر ها، به فاصله نصف روز آقای عبداللهی مصاحبه می کند و می گوید محرومیت در نظر نگرفتیم.

رفیعی تصریح کرد: دستور موقت در نظام حقوقی ورزش و داخلی کشور، در شرایط حاد و غیر قابل کنترل صادر می شود تا مجازات و جرایم سنگین تری اعلام شود ولی دیدیم رییس کمیته انضباطی اعلام نمود دستور موقت جهت جپاروف صادر شده است و بعد رای نهایی را می دهیم؛ از ماده 100 جهت موارد جبران ناپذیر و امنیتی استفاده می شود ولی آقای حسن زاده می گوید جهت بازیکن استقلال به این شکل عمل کرده اند.

این کارشناس حقوقی فوتبال عنوان کرد: انتظارمان این بود که با این آیین نامه انضباطی تازه که محصول ماه ها تلاش هست، قوانین به درستی اجرا شود؛ شخصا اعلام می کنم به مجمع عمومی و آقای تاج که قانون مند کردن در خصوص آیین نامه تازه را در نظر بگیرند.

او اضافه کرد: اصلا این عنوان در رابطه با دستور موقت نبود؛ تمام آیین نامه انضباطی جهت اجرای عدالت هست؛ نخستین اشتباه و نادرست ترین برداشت را کمیته انضباطی از ماده 100 داشته هست؛ کمیته استیناف باید در این باره تصمیم می گرفت و راجع به دستور موقت رای می داد؛ امیدوارم آقای تاج به وعده دوم خود که در خصوص اصلاحات ساختاری و ارکان قضایی است عمل کند.

این کارشناس حقوقی فوتبال یادآور شد: در آیین نامه قبلی رییس کمیته انضباطی تا سه جلسه محرومیت غیر قابل تجدید نظر بود ولی الان بیش از یک جلسه قابل تجدید نظر هست؛ آیین نامه تازه به سود کلوب ها، مربیان و بازیکنان است.

علت عدم حضور تماشاگران استقلال در بازی با تراکتور

سعید فتاحی، مسؤول مسابقه های شرکت لیگ در گفت وگو با برنامه نود اطراف عدم حضور تماشاگران استقلال در دیدار با تراکتورسازی اظهار کرد: با توجه به اینکه در جلسه قبل از مسابقه سرپرست استقلال بیان کرد تماشاگر شرکت یافته نداریم، هیأت فوتبال آذربایجان شرقی فکر کرد تماشاگر استقلالی قرار نیست به ورزشگاه بیاید و به همین منظور جایگاهی تخصیص داده شده است داده نشده بود ولی بنده ورود کردم و گفتم باید 10 درصد در اختیار تیم مهمان باشد.

او ادامه داد: جایگاه تماشاگران تیم مهمان در بازی تراکتور و استقلال خالی بود ولی به علت عدم هماهنگی، هواداران استقلال، آنها بین تماشاگران تراکتورسازی متفرق شده است بودند.

فتاحی تصریح کرد: لیدرهای استقلال به بنده مراجعه کردند و گفتند می خواهند به محلی که جهت آنها تعیین شده است بیایند؛ آقای حمیسی، مسؤول حراست فدراسیون با لیدرهای استقلال رفتند تا تعداد تماشاگر این تیم که بیرون از ورزشگاه یادگار امام تبریز بودند را روی سکوهای اختصاصی خودشان بیاورند ولی طرفداران تیم استقلال بین تماشاگران تراکتور رفته بودند.

مسؤول برگزاری مسابقه های شرکت لیگ به پرونده محرومیت جپاروف اشاره کرد و افزود: از ابتدا رای ای جهت جپاروف صادر نشده بود؛ اصلا رای نیامد که جپاروف یک ماه محروم شود و قرار بود در کمیته انضباطی رای این پرونده را بدهند که همین اتفاق هم افتاد.

* جوادی یگانه، کارشناس جامعه شناسی توضیحاتی راجع به فحاشی در استادیوم های کشور عزیزمان ایران کرد و درخصوص علل این اتفاق توضیحاتی ارائه داد.

آنالیز آرایش بازی تیم های لیگ برتری

در این بخش عنوان شد مرسوم ترین سیستم بازی در لیگ هفدهم کشور عزیزمان ایران با 48 درصد آرایش تاکتیکی(1-3-2-4) بوده که مجید جلالی و فراز کمالوند در تمام مسابقه های از آن استفاده کردند و وینفرد شفر و فیروز کریمی هم از آن بهره برده اند؛ 29 درصد از تیم های این فصل هم از سیستم بازی (2-4-4) استفاده کرده و 21 درصد نیز از تاکتیک (3-3-4) بهره برده اند که از مهاجری و ویسی به عنوان مربیان در این بخش می توان نام برد؛ در آخر هم 2 درصد از تیم ها آرایش (2-5-3) در مسابقاتشان استفاده کرده اند که زیاد آنها برابر پرسپولیس اتفاق افتاده است.

* پرسپولیس 0 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 0

– نکات بازی

پرسپولیس با 10 بازی محرومیت از تماشاگر، رکورددار تاریخ لیگ برتر در این زمینه است.

نخستین سرمربیگری افاضلی در لیگ برتر.

توفق روند 10 پیروزی پیاپی برانکو برابر همکاران و شاگردان سابق خود.

ششمین کلین شیت پیاپی پرسپولیس برابر نفت در مسابقه های مختلف.

کارشناسی داوری با محمد فنایی

فنایی در ابتدای کارشناسی داوری مسابقه های هفته هجدهم عنوان کرد: بنده به عنوان کارشناس و یا دوستانم، در بعضی رسانه ها کارشناسی داوری انجام می دهیم و نظرمان را می گوییم، ولی آنچه مشخص است این خواهد بود که تصمیمات درست را بگویند چون تیم ها طبق نظر کارشناسان از داوری طلبکار می شوند؛ ما تلاش داریم هر اتفاقی که درست است را عنوان کنیم.

– ذوب آهن و پیکان

پیش از گل پیکان، خطایی روی ابوالفضل ابراهیمی اتفاق نیافتاد.

نژادمهدی روی مهاجم پیکان خطای پنالتی کرد ولی در ادامه برخورد توپ با دست فخرالدینی پنالتی نبود چون او دست خود را کشیده بود.

– پرسپولیس و نفت تهران

امیری روی نصرتی اشتباه کرد و پنالتی به سود پرسپولیس رخ نداد.

امیری روی پای مدافع نفت خطای خطرناک مرتکب شد و باید کارت قرمز می گرفت.

ارسال امیری به دست نصرتی برخورد کرد و باید یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام می شد.

پیش از اعتراض محسن مسلمان که منجر به اخطا او شد، بیک زاده روی علیپور اشتباه انجام داد.

شجاع خلیل زاده به علت اعتراض به داوری باید اخطار می گرفت و تصمیم داور درست بود ولی در ادامه این مدافع پرسپولیس اگر داور را هُل داده باید کارت زرد دوم را دریافت می کرد و اخراج می شد.

نصرتی به علت اینکه شروع کننده درگیری با خلیل زاده بود، باید اخطار می گرفت.

برخورد نصرتی و علیپور صحنه ای عادی بود چون هر دو بازیکن جهت رسیدن به توپ تلاش می کنند و خطای پنالتی جهت پرسپولیس رخ نداد.

برانکو صحنه برخورد نصرتی و علیپور که مشکوک به پنالتی بود را بعد از آخر مسابقه بر روی داور چهارم بازسازی کرد.

* سایپا 3 استقلال خوزستان 2

– نکات بازی

یک ماه از امتیازگیری استقلال خوزستان می گذرد.

چهارمین شکست پیاپی استقلال خوزستان.

علی دایی بدون شکست برابر استقلال خوزستان.

* سپیدرود 1 گسترش فولاد 2

– نکات بازی

علی کریمی تنها مربی لیگ هفدهم که در دو تیم مربیگری کرده است.

سپیدرود در هفت بازی از هشت مسابقه اخیر شکست خورده است.

* گفت وگوی ضبط شده است جالب علیرضا جهانبخش با دوربین کلوب آلکمار پخش شد.

* پارس جنوبی جم 0 سپاهان 0

– نکات بازی

سپاهان بدون پیروزی در هفت بازی خارج از منزل اخیر.

مهدی تارتار بدون برد برابر کرانچار.

پارس جنوبی هفت بازی و تنها یک برد.

* پدیده 1 صنعت نفت آبادان 0

– نکات بازی

پدیده با زدن 9 تیرک در این فصل، تیرک زن ترین تیم لیگ هفدهم.

صنعت نفت در 6 بازی گذشته لیگ یک برد داشته است.

فرخی مهر: برانکو صحنه را شبیه سازی کرد

پیمان فرخی مهر، داور چهارم بازی پرسپولیس و نفت تهران، در گفت وگوی تلفنی در خصوص صحنه ای که برانکو در آخر این مسابقه او را هُل داده هست، گفت: آقای برانکو به همان صحنه که علیپور و نصرتی با یکدیگر برخورد کردند، اعتراض داشت؛ در جریان مسابقه از ایشان خواستم واکنش‌ها مسؤولان داشته باشند چون خطایی نبوده، برخورد عادی بود و خواستم آرام داشته باشند تا بحث دیگری شکل نگیرد.

او تصریح کرد: بازی تمام شد و آقای برانکو آمد که بگوید برخورد نرمال نبوده و چطور رخ داده هست، ولی ما از آقای برانکو انتظار بیشتری داریم.

کارشناسی داوری

– سپیدرود رشت و گسترش فولاد

هیچ اتفاقی در محوطه جریمه گسترش فولاد نیافتاد و نزهتی بزرگنمایی کرد؛ اگر قرار بر تصمیم داور بود باید تمارض مهاجم سپیدرود اعلام می شد.

به هیچ وجه پنالتی در لحظات آخر جهت سپیدرود نبود چون مدافع دستش را جمع کرد و فاصله توپ با او نزدیک بود.

– پارس جنوبی جم و سپاهان

حمدی نژاد به علت خطای خطرناک روی کمر بازیکن سپاهان، باید اخراج می شد که داور چنین کاری نکرد.

خطای هند مدافع سپاهان رخ نداد و عدم اعلام پنالتی جهت پارس جنوبی درست بود.

سرلک با زانو ضربه ای به پورامینی زد و باید به سود پارس جنوبی خطای پنالتی گرفته می شد.

هیچ خطایی روی ساسان انصاری رخ نداد و عدم اعلام پنالتی از سوی داور درست بود.

– پدیده و صنعت نفت آبادان

مدافع پدیده دست لوسیانو پریرا را کشید و اشتباه بود ولی داور علاوه بر ندادن کارت زرد، خطایی هم اعلام نکرد.

ضربه سر مرادمند بعد از برخورد به زیر طاق دروازه، روی خط فرود آمد و عدم اعلام گل درست بود.

اکبر صادقی روی شیمبا مرتکب خطای پنالتی شد و او با دست چپ مهاجم صنعت نفت را هُل داد.

اخطار دوم به علی عبدالله زاده و اخراج اکبر صادقی درست بود.

* گزارشی از بازی های هفته هجدهم و آغازین دور برگشت لیگ دسته اول پخش شد.

براتی: نیاز نبود جهت جپاروف دستور موقت بدهند

احمدرضا براتی، مسؤول کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: همانطور که تمام حقوق دانان مطلع هستند، فقط در مواردی که ضرورت اکتفا می کند یا در شرایط حاد امنیتی دستور موقت صادر می شود و نیاز نبود در پرونده سرور جپاروف به این شکل عمل شود.

او ادامه داد: اینکه گفته شد به علت اینکه وقت دفاع به طرفین داده شود، دستور موقت صادر شده است قابل پذیرش نیست؛ با این حال بنده افتخار می کنم با وجود مخالفت ها و فشارهایی که بود، روی این آیین نامه انضباطی پافشاری کردم که اجرا شود.

براتی تصریح کرد: براساس آیین نامه تازه مسؤولان مربوطه می توانستند طی یک هفته رای جپاروف را بدهند و تاخیر صدور رای این پرونده ربطی به آیین نامه تازه ندارد؛ اگر قرار است محرومیتی در نظر گرفته شد، تخلف تفهیم شود ولی وقت دفاعی هم باشد.

مسؤول کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال یادآور شد: کمیته انضباطی فقط در موارد خیلی حاد باید دستور موقت بدهد ولی در اینگونه موارد مثل جپاروف، طی اطلاعیه ای اعلام کند که پرونده ای باز شده است و در حال پیگیری است تا اگر فردا حکمی صادر شد، کسی تعجب نکند؛ در چنین جایی نیاز به دستور موقت نیست تا هرگز کلوب به حاشیه برود و این پرسشها پیش بیاید.

نتیجه نظرسنجی

بیش از یک میلیون و 850 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود این هفته شرکت کردند که 29 درصد به گل سروش رفیعی، هافبک ایرانی الخور برابر القطر به عنوان عالی ترین گل لژیونرها در سال 2017 رای دادند و بعد از آن کاوه رضایی حدود 26 درصد از آرا را به خود تخصیص داده شده است داد.

برنامه نود این هفته ساعت 01:55 بامداد روز سه شنبه، نوزدهم دی ماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | استقلال | استقلال | تراکتور | تراکتورسازی | کمیته انضباطی | بازیکن استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz