همخوان سرگرمی فال شخصیت شناسی

همخوان: سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرار نبود پرسپولیس به السد ۱۰ گل بزند/ بازیکنان خسته هستند نه بی‌انگیزه ، درخشان

سرمربی پیشین پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس به هدفش برابر السد رسید و توانست بازی خوبی ارائه دهد. 

قرار نبود پرسپولیس به السد ۱۰ گل بزند/ بازیکنان خسته هستند نه بی‌انگیزه ، درخشان

درخشان: قرار نبود پرسپولیس به السد ۱۰ گل بزند/ بازیکنان خسته هستند نه بی انگیزه

عبارات مهم : افزایش

سرمربی پیشین پرسپولیس می گوید پرسپولیس به هدفش برابر السد رسید و توانست بازی خوبی ارائه دهد.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر برابر السد قطر، ضمن کسب سه امتیاز بازی، توانست به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله بعد شود. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در مرحله بعد با یکی از دو تیم الاهلی عربستان یا الجزیره امارات دیدار می کنند که در حال حاضر نماینده عربستان و نماینده امارات به ترتیب در رده اول تا دوم گروه خودشان جای دارند.

حمید درخشان در گفت وگو با ایسنا، راجع به پیروزی خفیف پرسپولیس برابر السد و افزایش به مرحله بعد به عنوان صدرنشین اظهار کرد: به نظر من خیلی خوب بود. پرسپولیس نمی توانست خیلی ریسک کند. السد تیم خوبی بود و توانست بازی روان و خوبی را ارائه کند. پرسپولیس نمی توانست خیلی دفاعی بازی کند. تیم باید سرگروه می شد که با تلاش زیاد این اتفاق محقق شد. قرار نبود به السد ۱۰ گل بزند. السد تیم قدرتمندی است.

قرار نبود پرسپولیس به السد ۱۰ گل بزند/ بازیکنان خسته هستند نه بی‌انگیزه ، درخشان

او با اشاره به بازی رفت دو تیم گفت: در بازی رفت السد سه گل به پرسپولیس زد و نشان داد قدرتمند هست. با این تفاسیر فکر می کنم پیروزی یک بر صفر برابر این تیم قطری خوب بود و باید راضی باشیم. پرسپولیس با حوصله و با احتیاط بازی کرد.

سرمربی پیشین پرسپولیس راجع به رقبای احتمالی سرخپوشان تهرانی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: الجزیریه امارات یا الاهلی عربستان رقیبان پرسپولیس هستند. اگر به نماینده عربستان بخوریم، میزبانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران را از دست می دهیم. بازی خارج از منزل به نفع الاهلی است ولی اگر با الجزیره دیدار کنیم، می توانیم در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی کنیم. امیدوارم نتیجه های به گونه ای باشد که الجزیره رقیب پرسپولیس شود.

سرمربی پیشین پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس به هدفش برابر السد رسید و توانست بازی خوبی ارائه دهد. 

درخشان در تصویر العمل به بعضی انتقادات مبنی بر این که با وجود قهرمانی در لیگ برتر و افزایش به عنوان صدرنشین، هواداران رضایت کافی را از پرسپولیس ندارند، تاکید کرد: نمی شود گفت رضایت وجود ندارد. آیا که تیم قهرمان شده است و به دور دوم مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا افزایش کرده هست. همه چیز روال طبیعی خودش را دارد. نباید انتظار داشته باشیم پرسپولیس خیلی خوب باشد. افت تیم ها در فوتبال دنیا اتفاق طبیعی است و تیم های بزرگ هم از این عنوان مستثنی نیستند. به نظرم به خاطر این عملکرد، باید از مربیان و بازیکنان پرسپولیس تقدیر و تقدیر کرد.

سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که اگر پرسپولیس تقویت نشود، توانایی افزایش به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا را دارد؟ گفت: پرسپولیس اگر نتواند بازیکن بگیرد، مطمئن باشید تلاش بازیکنان چند برابر می شود. باید بازیکنان جایگزین در تیم وجود داشته باشد. تیم ها در مراحل بالاتر تقویت می شوند و کار جهت پرسپولیس سخت می شود. با این وجود فکر می کنم پرسپولیس توانایی افزایش به مراحل بالاتر را دارد.

او با بیان این که بازیکنان پرسپولیس بی انگیزه و اشباع از موفقیت نیستند، گفت: این بازیکنان به خاطر بازی های زیاد خسته شدند. خستگی در بدن بازیکنان وجود دارد. این افت را باید به حساب خستگی بگذاریم.

قرار نبود پرسپولیس به السد ۱۰ گل بزند/ بازیکنان خسته هستند نه بی‌انگیزه ، درخشان

درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا نیمکت نشینان پرسپولیس توانایی کمک به تیم در بازی های حساس را دارند؟ گفت: جوان هایی هستند که می توانند به تیم ارزش کمک کنند. انگیزه آن ها چند برابر بازیکنان ثابت هست. باید از آن ها بازی گرفت.

سرمربی پیشین پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس به هدفش برابر السد رسید و توانست بازی خوبی ارائه دهد. 

واژه های کلیدی: افزایش | عربستان | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz