همخوان سرگرمی فال شخصیت شناسی

همخوان: سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی می‌خواستیم رئیس‌جمهور پابه‌پای رهبری حرکت کند / مرعشی

سخنگوی حزب عاملان سازندگی اظهار کرد: خواست ما این بود که در انتخابات، رئیس‌جمهوری را گزینش کنیم که پابه‌پای رهبری حرکت کند.

می‌خواستیم رئیس‌جمهور پابه‌پای رهبری حرکت کند / مرعشی

مرعشی: می خواستیم مدیر جمهور پابه پای رهبری حرکت کند

عبارات مهم : سیاسی

سخنگوی حزب عاملان سازندگی اظهار کرد: خواست ما این بود که در انتخابات، مدیر جمهوری را گزینش کنیم که پابه پای رهبری حرکت کند.

به گزارش ایسنا، سیدحسین مرعشی امروز در جمع اعضای شورای حزب عاملان استان گیلان گفت: در بحث کارهای تشکیلاتی ما چند اتفاق خوشایند افتاده که باعث ارتقای فعالیت های حزب خواهد شد؛ یکی راه اندازی هفته نامه سازندگی است که فضای خوبی را جهت هم اندیشی و هم فکری اعضا فراهم آورده است.

می‌خواستیم رئیس‌جمهور پابه‌پای رهبری حرکت کند / مرعشی

وی ادامه داد: دیگری مساله سایت حزب است که به صورت آنلاین در حال فعالیت هست. اتفاق دیگر نیز برگزاری کلاس های آموزشی جهت اعضای حزب است که هر دوشنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره هر سال جهت ما از اولویت خاصی برخوردار است و می خواهیم که این کنگره هر ساله در استان ها برگزار شود.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی اظهار کرد: خواست ما این بود که در انتخابات، رئیس‌جمهوری را گزینش کنیم که پابه‌پای رهبری حرکت کند.

مرعشی همچنین اظهار کرد: این اتفاقات در درون حزب عاملان افتاده و ما در پرسشها بیرون حزبی نگاهی پررنگ به جبهه اصلاحات داریم و معتقدیم که نه حزب ما بلکه هیچ حزب دیگری به تنهایی دارای مخاطب کافی نیست تا بتواند در جریان سیاسی کشور تاثیرگذار باشد و اگر ما هماهنگ با جبهه اصلاحات حرکت کنیم قطعا پیشرفت خواهیم کرد و این امری بود که در انتخابات ۹۲ و ۹۴ و حتی ۹۶ شاهد آن بودیم.

سخنگوی حزب عاملان سازندگی افزود: ما با افتخار می توانیم بگوییم که در انتخابات ریاست جمهوری هر کاری را که جهت پیروزی دکتر روحانی باید انجام می دادیم قاطعانه انجام دادیم. خواست ما این بود که مدیر جمهوری را گزینش کنیم که نه تنها در تقابل با رهبری نباشد بلکه پابه پای رهبری حرکت کند.

واژه های کلیدی: سیاسی | برگزاری | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz